Picasso efter litografi

396664

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: " La Ronde de la Jeunesse" signerad o daterad 25.7.61 i trycket, färglitografi, ca 50x48 cm

Fack 51

Picasso efter litografi
Budhistorik (20 bud)
2660146
2660144
2659450
1 900
2658553
1 800
2659449
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.