Lennart Nyblom oljemålning Stockholmsmotiv

396662

LENNART NYBLOM (1872-1947): Fylgiahuset vid Nybrokajen, Stockholm, signerad och daterad L Nyblom 20?, olja på duk, ca 60x80 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Temaauktion, Temaauktion

Budhistorik (20 bud)
2659748
6 600
2659600
6 400
2659600
6 200
2659747
6 000
2659600
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.