Peter Dahl litografi

396658

PETER DAHL (f. 1934): "Stolta stad", signerad och numrerad Peter Dahl 125/285, färglitografi, ca 58x86 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (30 bud)
2660098
13 500
2660093
13 000
2660096
13 000
2660093
12 500
2660092
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 303 EUR, 1 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.