Monogramisten oljemålning

396656

MONOGRAMISTEN, 1900-talets slut, kortspelande sällskap, olja på duk, monogramsignerad och daterad H.L 82, ca 134 x 180 cm

Rum 2

Monogramisten oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2654101
2652390

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.