Einar Bager oljemålning

396655

EINAR BAGER (1887-1990): Landskap, signerad och daterad E. Bager 1923, olja på pannå, ca 22X26 cm

Krackelyr

Fack 47

Einar Bager oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2659301
2016-07-20 23:31:33

2016-07-21 kl 19:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.