Anshelm Dahl oljemålning

396654

ANSHELM DAHL (1897-1964): Kustlandskap med stuga, signerad Anhelm Dahl, olja på duk, ca 45x65 cm

Fack 6

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2659018
2657276

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.