Remmare med vinrankor

396653

REMMARE, 8 st, 1900-talets första hälft, grönt glas, slipade dekor av vinrankor, höjd ca 18 cm

Smärre fotnagg

Glas, Servisglas, Temaauktion, Sommar

Remmare med vinrankor

Budhistorik (4 bud)

2659676
450
2651622
2652238
2651622

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.