Servisdelar 1950-tal

396650

SERVISDELAR, 45 st, 1950-tal, "Smide", 29 dlr, av Berit Ternell för Upsala-Ekeby, "Sparta", 13 dlr, av Helmer Ringström för Upsala-Ekeby, samt "Spaljé", 3 dlr, av Wilhelm Kåge för Gustavsberg

Bruksslitage, enstaka nagg

Keramik/Porslin

Servisdelar 1950-tal

Budhistorik (17 bud)
2655790
2659043
2655790
950
2659042
900
2655790
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.