Bronssocklar 1800-tal

396648

SOCKLAR, 1 par, brons, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, inre diameter ca 11, höjd ca 8,5 cm

HISTORIK: Lösöre från Steninge slott, i arv till nuvarande ägare

Diverse, Hem, Metall

Monter 3

Bronssocklar 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
2658869
2 400
2658844
2658868
2658844
1 700
2658867
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.