Leopold Fare oljemålning

396645

LEOPOLD FARE (1926-1996): Floden Goyen Pont Croix, signerad Fare, olja på duk, ca 62x76 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Tavelvagn 16

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2658530
3 200
2658485
2658485
2 800
2658392
2 600
2658484
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.