Vägglampa art deco

396642

VÄGGLAMPA, art deco, 1930/40-tal, med kvinnofigur i brons, slipat glas, höjd 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Monter 17

Vägglampa art deco

Budhistorik (12 bud)
2658483
1 400
2652535
1 300
2652535
2657575
2652535
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.