Urna Kina

396640

URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscen och tecken, höjd ca 28 cm

Lock saknas, mynningsnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Urna Kina

Budhistorik (1 bud)

2657957
2016-07-19 20:03:35

2016-07-20 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.