Stig Lindberg färglitografi

396627

STIG LINDBERG (1916-1982): "Törnrosa", signerad i trycket Stig L, färglitografi, bladmått ca 30x21,5 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Monter 1

Stig Lindberg färglitografi

Budhistorik (8 bud)
2658331
2658330
1 800
2658296
2656124
900
2652664
750

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.