Vas Göran Wärff

396622

GÖRAN WÄRFF, vas, Kosta, 1900-talets andra hälft, underfång i grönt och gult, signerad Kosta G Wärff 48A, höjd ca 20 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 3

Vas Göran Wärff

Budhistorik (4 bud)

2651387
500
2656207
450
2651387
2649906

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.