Schuco björn

396621

SCHUCO, 1930-tal, leksaksbjörn på hjultrissor, rörligt huvud och svans, höjd 30, längd 38 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse

Monter 8

Schuco björn

Budhistorik (16 bud)
2659022
3 400
2659032
3 400
2659022
3 200
2659025
3 200
2659022

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.