Bordslampa Stig Lindberg

396619

STIG LINDBERG, bordslampa, Gustavsberg, stengods, 1900-talets andra hälft, oxblodsglasyr, dekor i relief, undertill signerad Gustavsbergs Studio Stig L, total höjd inkl sockel ca 25 cm

Keramik/Porslin

Monter 4

Bordslampa Stig Lindberg

Budhistorik (21 bud)
2659155
1 600
2659145
2659154
2659145
1 400
2659143
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.