Karolin oljemålning

396615

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Karolin, olja på duk uppfodrad på pannå, ramad, ca 66x43 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Karolin oljemålning
Budhistorik (2 bud)

2651069
2651067
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.