Marintmotiv Alfred Collin

396608

ALFRED COLLIN (1880-1944): Marintmotiv, signerad och daterad A. Collin 1931, olja på duk, ca 106x94 cm

Smärre färgbortfall

Rum 16

Marintmotiv Alfred Collin

Budhistorik (17 bud)
2658765
2658764
1 400
2654205
1 300
2654204
2654203

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.