Ram förgylld

396603

RAM, 1800-tal, förgylld, dekor av pastellage, yttermått ca 91x76 cm, innermått 70x55 cm

Slitage, smärre skador

Diverse, Konst

Hylla 4

Ram förgylld

Budhistorik (10 bud)
2658729
2658532
2654189
2654188
950
2654187
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.