Rene Lalique skål

396585

RENE LALIQUE, "Nemours", skål, glas, signerad i botten R Lalique France, höjd ca 10, diameter 25,5 cm
PROVENIENS: J Gunnar Schönmeyer (1882-1954)

Glas, Konstglas, Temaauktion

Monter 9

Rene Lalique skål

Budhistorik (23 bud)
2658594
4 800
2658519
4 600
2658593
4 600
2658519
4 400
2658592
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.