Speglar

396583

SPEGLAR, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, i mässing, diameter ca 36 cm

Obetydligt slitage

Speglar

Monter 5

Speglar
Budhistorik (5 bud)
2658280
500
2657686
450
2656022
2655873
2652347

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.