Soffbord mosaik

396580

AG AXELSSON, 1950-tal, soffbord med skiva i grön glasmosaik, höjd ca 51, 137x52 cm

Visst slitage

Rum 6

Soffbord mosaik

Budhistorik

2016-07-20 kl 16:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.