Bojaner Kina 1800-tal

396577

BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av lyckotecken, höjd ca 23 cm

Slitage, fotring med smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Bojaner Kina 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2658505
1 300
2658460
2658460
2658290
950
2654273
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.