Stig Larsson akvarell

396575

STIG LARSSON (1900-tal): St Clair, sigerad, akvarell, ca 53x70 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 35

Stig Larsson akvarell

Budhistorik (33 bud)
2659199
3 400
2659197
3 200
2659193
2659191
2 800
2659190
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.