Stig Larsson akvarell

396574

STIG LARSSON (1900-tal): "St Clair", signerad Stig Larsson, akvarell, ca 35x55 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 44

Stig Larsson akvarell

Budhistorik (7 bud)
2659069
600
2659065
550
2659058
500
2659021
450
2658991

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.