Lisa Larson figurin

396570

LISA LARSON, "Emma", figurin, stengods, Gustavsberg, signerad LL, formgiven 1958-73, höjd ca 16 cm

Fot med obetydligt fotnagg

Keramik/Porslin, Figuriner, Temaauktion, Sommar

Monter 2

Lisa Larson figurin

Budhistorik (7 bud)
2658584
1 400
2655589
1 300
2654801
2651206
2650022

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.