Meissen & Dresden

396569

GALLERSKÅL, VAS, 2 dlr., porslin, 1900-talets första hälft, Dresden samt Meissen, blomsterdekor, höjd ca 21-25 cm

Vasen 3:a sort., samt med flertalet nagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Temaauktion, Sommar

Meissen & Dresden

Budhistorik (1 bud)

2652756
2016-07-15 00:30:23

2016-07-20 kl 14:07
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.