Japan Imari

396568

LOCKURNA, FAT, 3 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, varierande dekor, längd ca 30-32 cm

Nagg, locket lagat, snäckfatet med spricka

Orientaliskt, Porslin

Monter 3

Japan Imari

Budhistorik (1 bud)

2650224
2016-07-13 11:28:50

2016-07-20 kl 15:07
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.