Tallrikar fajans

396567

TALLRIKAR, 3 st, fajans, Mellaneuropa, 1700-tal, kinesiserande dekor i blått, diameter ca 23 cm

Kantskador och nagg

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser, Temaauktion, Sommar

Tallrikar fajans

Budhistorik (2 bud)

2658520
2658072

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.