Silverljusstakar nyrokoko

396566

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets slut, nyrokoko, otydliga stämplar, höjd 25,5 cm

Silver

Silverljusstakar nyrokoko

Budhistorik (9 bud)
2658728
2656654
3 800
2656654
3 400
2656459
3 200
2653938

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.