Bruno Mathsson "Pernilla"

396565

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", karmstol, DUX, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 30 cm

Bruksslitage, omklädd, skruvar ej original

Rum 21

Bruno Mathsson

Budhistorik (14 bud)
2658794
2658799
2658794
2 800
2658798
2 600
2658794
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.