Fåtöljer Karl Erik Ekselius

396563

KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, 1 par, för JOC-möbler Vetlanda, teak, beigefärgat läder, brännstämplade, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 74 cm

Slitage, klädsel med mindre skador

Möbler, Design

Rum 2

Fåtöljer Karl Erik Ekselius

Budhistorik (20 bud)
2658750
5 800
2658749
5 600
2658749
5 400
2658696
5 200
2658696
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.