Kökspall 1950-tal

396561

KÖKSPALL, 1950-tal, stålrör och trappsteg i björk, nerfällbar stege, höjd ca 64 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Kökspall 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

2653635
2652413
2652387

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.