Japan Imari

396556

TALLRIKAR, 7 st., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, varierande dekor, diameter ca 21 cm

Nagg, en med spricka

Orientaliskt, Porslin

Monter 3

Japan Imari

Budhistorik (2 bud)

2653518
2650232

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.