Petter Pettersson träsnitt

396555

PETTER PETTERSSON (född 1942): "Sopåkaren Irland", signerad och daterad Petter P -82, träsnitt, bladstorlek, ca 89x61 cm, med dedikation, oramad

Rum 9

Petter Pettersson träsnitt
Budhistorik (1 bud)

2658922
2016-07-20 18:15:46

2016-07-20 kl 18:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.