Oljemålning omkring 1900

396553

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sekelskiftet 1900): Landskap med flod, båt och stad på höjd, signerad (Louis ....?), olja på duk, dagermått ca 64x90 cm

PROVENIENS: J Gunnar Schönmeyer (1882-1954)

Konst, Äldre måleri

Rum 16

Oljemålning omkring 1900

Budhistorik (7 bud)
2656698
3 200
2650181
2648901
2 800
2648900
1 800
2648777

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.