Sidobord Engelsk

396548

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, massiv bestad ek, pluggade sarger, draghandtag i mässing, underliggande tidningshylla, höjd ca 59, 60 x50 cm

Ytskador och sprickor

Rum 21

Sidobord Engelsk

Budhistorik (13 bud)
2659082
850
2654223
2659081
2654223
750
2659080
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.