David Larsson färgserigrafi

396545

DAVID LARSSON (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 186/250, färgserigrafi, ca 25x101 cm

Rum 22

David Larsson färgserigrafi
Budhistorik (4 bud)

2658896
550
2658473
500
2658473
2656523

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.