Richard Ryan Mi sono perso a Roma

396544

RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 294/350, litografier, ca 63x47 cm

Fack 31

Budhistorik (30 bud)
2659073
2659071
2659072
2659071
1 900
2659070
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.