Soffbord 1900-tal Asien

396540

SOFFBORD, massivt trä, slutet 1900-tal, asien, järnbeslag, höjd ca 40, 80x80 cm

Bruksslitage

Rum 22

Soffbord 1900-tal Asien

Budhistorik (1 bud)

2650211
2016-07-13 11:23:08

2016-07-20 kl 15:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.