Röllakan

396538

A WALLENBECK, rölakan, 1960/70-tal, med geometriska mönster, signerad AW, ca 167x235 cm

Mattor/Textilier

Röllakan

Budhistorik (9 bud)
2660632
2660631
950
2660569
900
2659715
850
2659714
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.