Skrivbord i teak

396536

SKRIVBORD, 1960-tal, enligt uppgift DUX, fanérat i teak, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 74, 150x70 cm, nyckel finns att avhämtavid Utlämningen

Bruksslitage, ytskadir, märken

Rum 12

Skrivbord i teak

Budhistorik (6 bud)
2659151
550
2658465
500
2656141
450
2656137
2655719

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.