Sideboard teak

396535

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 74, 155x32 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 21

Sideboard teak

Budhistorik (10 bud)
2658706
2655982
1 900
2658705
1 900
2655982
1 800
2658355
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.