Skåp England

396534

SKÅP, fanerat i mahogny och valnöt, 1800-tal, England, höjd ca 104, 104x46 cm

Nyckel saknas, ytskador, sprickor och fanerbortfall

Rum 7

Skåp England

Budhistorik (9 bud)
2655620
650
2655596
600
2651247
550
2655595
550
2651247
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.