Skrivbord 1800-tal

396533

SKRIVBORD, omkring 1900, fanérat i mahogny, skiva delvis klädd i grönt och guldpräglat läder, två lådor i sargern, draghandtag i mässing, höjd 77, 151x92 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, omfattande ytskador

Rum 22

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2658451
2658447
2658438

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.