Stolar Chippendale

396532

STOLAR, 1 par, massiv mahogny, 1800-tal, England, chippendale, skuren dekor, sittdynor i klätt tyg, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, en ryggbricka lagad

Rum 11

Stolar Chippendale

Budhistorik (19 bud)
2658582
1 700
2658577
1 600
2658576
2658575
1 400
2658514
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.