Spegellampetter 1800-talets mitt

396528

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets mitt, förgyllda, dekori pastellage, krön i form av örn, ca 56x33 cm

Speglar

Rum 12

Budhistorik (36 bud)
2658947
7 800
2658946
7 600
2658937
7 400
2658944
7 400
2658937
7 200

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.