Blombord 1950-tal

396523

BLOMBORD, teak och aluminium, 1950-tal, höjd ca 43, diameter 47 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 3

Blombord 1950-tal

Budhistorik (9 bud)
2652414
2656122
750
2652414
650
2656121
600
2652414
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.