Hallmöbel teak

396522

HALLMÖBEL, 1950-tal, i teak, medformad benställning samt klaff med bakomvarande förvaring, höjd 60, 65x36 cm

Smärre slitage

Rum 10

Hallmöbel teak

Budhistorik (3 bud)

2656062
600
2656057
2649582

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.