Matgrupp gustaviansk stil

396521

MATGRUPP, gustaviansk stil, 1950-tal, 5+3 dlr, grupp bestående av 4 st stolar samt matbord med tre iläggsskivor, bordet kan höjas och sänkas, mässingsskor, sitthöjd ca 45, mått bord höjd 62-76, 105x76 cm

Visst slitage

Hylla 8

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2657217
550
2657216
500
2657215
450
2657214
2649967

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.